Location : Home > V > V48A15M500BF3
V48A15M500BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V48A15M500BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48A15M500BF3 48V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50745371431570F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator Red 105 V ~ 125 V
VE-BNX-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VE-BNX-MX-S IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNX-MX-S NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTK-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W