Location : Home > V > V48A12T500BL2
V48A12T500BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V48A12T500BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48A12T500BL2 48V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5595401001F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Orange Diffused 50¡ã 2.2V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)