Location : Home > V > V48A12M500BF2
V48A12M500BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V48A12M500BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V48A12M500BF2 48V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
50739180335600F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator White 28V
6762111110F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 2V 20mA PC Pin