Location : Home > V > V420LT10
V420LT10
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SL32 0R536-B Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 0.5 OHM 20% 36A 31MM
9926271010 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 10A 120VAC