Location : Home > V > V375C8H100BN2
V375C8H100BN2
3329P-1-202 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3329P-1-202 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
VI-214-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W
VI-214-MY-F1 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-214-MY-F1 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JND-MX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W
VI-JND-MX-F4 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JND-MX-F4 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JNV-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W
VI-JNV-IZ IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JNV-IZ NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JNV-IZ IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JNV-IZ NEW 77390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J6Y-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W
VI-J6Y-IX-F1 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J6Y-IX-F1 NEW 97590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2NZ-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VI-2NZ-IX IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NZ-IX IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NZ-IX NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNY-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-BNY-IW IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNY-IW IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNY-IW NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3D-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W
VE-B3D-IW IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3D-IW IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3D-IW NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2WB-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W
VI-2WB-CV-S IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2WB-CV-S NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J3B-CW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W