Location : Home > V > V375C8H100BF3
V375C8H100BF3
PT78NR112ST Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGULATOR -12V .40A 3SIP SMD
PT78NR112ST N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT78NR112ST N/A 86300 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PT78NR112ST TI/BB 78 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VI-B10-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-B10-MY-F1 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B10-MY-F1 NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JWF-MX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-JWF-MX-F3 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWF-MX-F3 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWV-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W
VI-BWV-IW-F3 IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWV-IW-F3 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NB-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W
MI-J72-MA-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 15V 10W
MI-J72-MA-F3 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J72-MA-F3 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3Z-IZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W
VE-J3Z-IZ NEW 87410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3Z-IZ IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J3Z-IZ NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24B24H150BG3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
V24B24H150BG3 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24B24H150BG3 NEW 98070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24B24H150BG3 VICOR 2000 2013+ 24V Input Mini Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
VI-B1F-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VI-B1F-IX IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1F-IX NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1F-IX IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1F-IX NEW 88510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B5B-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W
VI-B5B-IW IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B5B-IW NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B5B-IW IC 40410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B5B-IW NEW 98130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WT-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W