Location : Home > V > V375C5T50B2
V375C5T50B2
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT6652M Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGULATOR 24V-2.5V 5A SIP CU HS
PT6652M IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PT6652M N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT6652M Semiconductor 19235 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
416XA105P Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 1M Ohm 0.2W, 1/5W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
416XA105P RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
416XA105P TE Connectivity 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
VI-2NM-MU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W
VI-2NM-MU-S IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2NM-MU-S NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNN-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W
VE-BNN-MU-F1 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNN-MU-F1 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2TF-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W