Location : Home > V > V375C5T100BN2
V375C5T100BN2
PDB181-A425K-203B Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.2W, 1/5W PC Pins
PDB181-A425K-203B Bourns 44800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PDB181-A425K-203B IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB181-A425K-203B NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ13P100 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 10 Ohm 0.75W, 3/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ13P100 Copal 10350 12+ TRIMMER 10 OHM 0.75W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor