Location : Home > V > V375C5M100BS3
V375C5M100BS3
3386H-1-500 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3386H-1-500 38716 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3386H-1-500 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3386H-1-500 STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3386H-1-500 STOCK 43180 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
VI-26M-IU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W
VI-26M-IU-F4 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26M-IU-F4 NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1F-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W
VI-B1F-IW-S IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1F-IW-S NEW 89110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JVN-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W
VI-JVN-IY-S IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JVN-IY-S NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1X-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W
VE-B1X-IW-F3 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B1X-IW-F3 NEW 73450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V375C5M100BF Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W
VE-J5H-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W
VE-J5H-MY NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5H-MY IC 58980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5H-MY NEW 87890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5N-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W
VE-J5N-IY IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5N-IY NEW 88470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J5N-IY IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J5N-IY NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JVX-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VE-JVX-IY-F2 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JVX-IY-F2 NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J7M-CX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W