Location : Home > V > V375C3V3T50BL
V375C3V3T50BL
RES25RE Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 25 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug
RES25RE ELECTRONIC 25140 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
RES25RE NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3386H-EY5-502 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3386H-EY5-502 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3386H-EY5-502 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3386H-EY5-502 Bourns 10030 12+ TRIMMER 5K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
V72B15M250BG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W
V72B15M250BG IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72B15M250BG NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JVT-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VE-JVT-MY-S IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JVT-MY-S NEW 97690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J3K-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VI-J3K-MY IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J3K-MY NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3Y-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W