Location : Home > V > V375C3V3M50BS3
V375C3V3M50BS3
PCN1-S5-D15-M Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-15V 1W
PTD901-2020K-A502 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.025W, 1/40W PC Pins, Board Locks
PTD901-2020K-A502 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PTD901-2020K-A502 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTD901-2020K-A502 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
QES050YE-A Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC-DC 24V IN 3.3V OUT 50W
QES050YE-A Originalne 492100 12+ PowerOne IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
QES050YE-A POWER-ONE 75000 2016 module European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
QES050YE-A POWER-ONE 83800 2016 module Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
QES050YE-A POWERONE 200 15+ Module New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VE-2NN-IU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W
VI-BVT-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-BVT-IY-F3 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BVT-IY-F3 NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B3T-IU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W