Location : Home > V > V375C3V3E75BF2
V375C3V3E75BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C3V3E75BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PT5047C Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REGULTR 18V 0.66A 3 PIN SMD
PT5047C N/A 20 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT5047C TI/BB 32 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EVL-HFKA05B53 Potentiometers, Variable Resistors Thumbwheel Potentiometers 5k Ohm 0.03W, 1/32W Through Hole Thumbwheel Potentiometer Top Adjustment
EVL-HFKA05B53 Electronics 26959 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EVL-HFKA05B53 STOCK 47090 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
V48A36M500BG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W
V48A36M500BG IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V48A36M500BG IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V48A36M500BG NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-27Z-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W
VI-B1Y-IV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W
VI-B1Y-IV NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1Y-IV IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1Y-IV NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V150A5T400BS2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 400W
VI-B5K-IU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W
VI-B5K-IU-S IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B5K-IU-S NEW 97510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J6Y-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W