Location : Home > V > V375C36E75BL2
V375C36E75BL2
3329S-1-202 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3329S-1-202 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3329S-1-202 Bourns 16320 12+ TRIMMER 2K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3329S-1-202 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
V72A3V3H264BL3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W
V72A3V3H264BL3 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V72A3V3H264BL3 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B33-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W
VE-B33-IX-F2 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B33-IX-F2 NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2WW-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-2WW-IY-F1 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WW-IY-F1 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-J7W-MA Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 165VIN 5.5VOUT 10W
MI-J7W-MA IC 40160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J7W-MA VICOR 10000 2013+ Military DC-DC Converters 10 to 50W World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MI-J7W-MA VICOR 2000 2013+ Military DC-DC Converters 10 to 50W Protec Engineering (S) Pte Ltd
MI-J7W-MA NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BVP-IX-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W