Location : Home > V > V375C2T50BL
V375C2T50BL
Share on FacebookShare on Facebook
V375C2T50BL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SM31TA501 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 500 Ohm 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment
SM31TA501 Copal 8974 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
SM31TA501 Copal 11790 12+ TRIMMER 500 OHM 0.125W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SM31TA501 NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24K-MU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W
VE-24K-MU NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-24K-MU IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24K-MU NEW 98850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-22R-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VI-BWX-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VI-BWX-IX-F1 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BWX-IX-F1 NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J4D-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W
VE-J4D-IW-F4 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J4D-IW-F4 NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTV-MY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W
VE-JTV-MY IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTV-MY NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTV-MY IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTV-MY NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4D-IU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W
VE-B4D-IU-F1 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B4D-IU-F1 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNP-CV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W
VE-BNP-CV-F1 IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNP-CV-F1 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J0K-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W
VE-J0K-IY-S IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J0K-IY-S NEW 78810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B2M-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W