Location : Home > V > V375C2E50BN2
V375C2E50BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C2E50BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MGJ3T05150505MC-R7 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 15V -10V 3W
MGJ3T05150505MC-R7 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MGJ3T05150505MC-R7 NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ6W500 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ6W500 Copal 11972 12+ TRIMMER 50 OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ6W500 Copal 20000 12+ TRIMMER 50 OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd
RJ6W500 NEW 88870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B0R-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W
VE-B0R-MX IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B0R-MX NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B0R-MX IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B0R-MX NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWB-MZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W
VI-JWB-MZ-S IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JWB-MZ-S NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2WL-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W