Location : Home > V > V375C28T150BS
V375C28T150BS
Share on FacebookShare on Facebook
V375C28T150BS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5580803803F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue Diffused 100¡ã 3.2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)
5595201023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 50¡ã 2.2V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 6" (152.40mm)
5595201023F IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D25K9K0E Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 9K OHM 25W
D25K9K0E Ohmite 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
D25K9K0E Ohmite 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
REL5R0 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug
REL5R0 465987 13+ fenyang electronics co.,ltd
REL5R0 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3292L-1-503LF Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 50k Ohm 0.5W, 1/2W Wire Leads Chassis Mount Trimmer Potentiometer Cermet 25 Turn Top Adjustment
3292L-1-503LF 784494 13+ fenkey electronics co.,ltd
3292L-1-503LF 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3292L-1-503LF Bourns 17746 12+ TRIMMER 50K OHM 0.5W LEADS SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3292L-1-503LF IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNL-MU-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W
VI-BNL-MU-F2 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNL-MU-F2 NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B3M-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W
VI-B3M-MW IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3M-MW NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B3M-MW IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT3-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W