Location : Home > V > V375C28E75BF3
V375C28E75BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V375C28E75BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PTV09A-4020S-B105 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1M Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV09A-4020S-B105 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PTV09A-4020S-B105 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV09A-4020S-B105 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-25D-MU-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W
VE-25D-MU-F2 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-25D-MU-F2 NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PTA6044-2015CPB104 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 100k Ohm 0.125W, 1/8W Through Hole Slide Potentiometer Top, Standard, 60mm Adjustment Type
PTA6044-2015CPB104 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTA6044-2015CPB104 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNT-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VE-BNT-MY-S IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNT-MY-S NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4L-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W