Location : Home > V > V375C28E150BF
V375C28E150BF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P01-12C-1A Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Red Diffused 12V 50mA Rectangle with Flat Top, 16.20mm x 16.00mm
P01-12C-1A IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3547S-1AG-103A Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 3 Turn Wirewound 1W Solder Lug
3547S-1AG-103A IC 56080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
252B103B60NB Potentiometers, Variable Resistors Joystick Potentiometers POT JOYSTICK 10K OHM W/SWITCH
RES750 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 750 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12.5W Solder Lug
RES750 37565 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
RES750 ELECTRONIC 25220 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3362U-1-104R Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
3362U-1-104R 784494 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
3362U-1-104R 784494 13+ fenyang electronics co.,ltd
3362U-1-104R Bourns 19639 12+ TRIMMER 100K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3362U-1-104R IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2WW-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W