Location : Home > V > V375C24T150BG2
V375C24T150BG2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C24T150BG2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375C24T150BG2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
V375C24T150BG2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E-17-C Optoelectronics Touch Screen Overlays Infrared (IR) Touch Screen Overlay 17.1" (435.4mm) RS-232
E-17-C 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
381L1000 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug