Location : Home > V > V375C24C75B
V375C24C75B
D175K75K Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 75K OHM 175W
D175K75K NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
D175K75K Ohmite 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
D175K75K Ohmite 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PTL30-15O1-102B2 Potentiometers, Variable Resistors Slide Potentiometers 1k Ohm 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top, Standard, 30mm Adjustment Type
PTL30-15O1-102B2 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTL30-15O1-102B2 N/A 227 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
PTL30-15O1-102B2 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-22V-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W
VE-22V-MY-F2 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-22V-MY-F2 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-27Y-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VI-27Y-MY-F2 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-27Y-MY-F2 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-252-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W
VI-252-MY-F3 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-252-MY-F3 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B7R-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W
VI-B7R-IW-S IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B7R-IW-S NEW 79050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTY-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-BTY-IW-F4 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTY-IW-F4 NEW 77530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J2V-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W