Location : Home > V > V375C15E150BL2
V375C15E150BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C15E150BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375C15E150BL2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M16-TY-5 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Yellow Diffused 6V 60mA Round with Flat Top, 15.10mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)