Location : Home > V > V375C15C150BF2
V375C15C150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C15C150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375C15C150BF2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
V375C15C150BF2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B0D-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W
VI-BTJ-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W