Location : Home > V > V375C12E75BS2
V375C12E75BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C12E75BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375C12E75BS2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-BTW-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-BTW-IY-F4 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTW-IY-F4 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWL-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W