Location : Home > V > V375C12E150BS2
V375C12E150BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C12E150BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375C12E150BS2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
98000331193 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 9.27" (235.46mm) Requires Controller