Location : Home > V > V375C12C75BL2
V375C12C75BL2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C12C75BL2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375C12C75BL2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
L16PLR10NYEL Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Incandescent Panel Indicator Yellow 14V 40mA Round with Flat Top, 18.00mm
L16PLR10NYEL NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
6563309304F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 230V 3mA Round with Domed Top Solder Lug