Location : Home > V > V375C12C150BF2
V375C12C150BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V375C12C150BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375C12C150BF2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 10000 VICOR 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
V375C12C150BF2 375V Input Micro Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6062415120F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Red 6V Green, 6V Red 10mA Green, 10mA Red Round with Flat Top
CA1052 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 1M Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug