Location : Home > V > V375B8C200BN
V375B8C200BN
PTV111-1215A-B103 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Detent 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV111-1215A-B103 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV111-1215A-B103 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-231-IU-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W
VI-231-IU-F4 IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-231-IU-F4 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J5V-MZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 25W
VI-J5V-MZ IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J5V-MZ IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J5V-MZ NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6N-IU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W
VI-B6N-IU IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B6N-IU NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6N-IU IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B6N-IU NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNP-IU-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W