Location : Home > V > V375B5E200BS2
V375B5E200BS2
6571503303F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 12V 20mA Round with Flat Top, 16.50mm Wire Leads - 6" (152.40mm)
RS-1209D Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 9-18VIN +/-09VOUT