Location : Home > V > V375B5E200BL3
V375B5E200BL3
R1D-3.305/H-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-05VOUT
R1D-3.305/H-R IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R1D-3.305/H-R Recom Power 15000 12+ 10-SMD Module (6 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
VE-260-MU-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W
VE-260-MU-F3 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-260-MU-F3 NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2W2-MV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W
VE-2W2-MV-F1 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2W2-MV-F1 NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B30-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-B30-MY-F4 IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B30-MY-F4 NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-J2L-MA Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 28VIN 28VOUT 10W
MI-J2L-MA IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J2L-MA IC 40290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J2L-MA NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J3P-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VE-J3P-MY-F3 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J3P-MY-F3 NEW 70300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B52-IU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W
VI-B52-IU IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B52-IU NEW 97470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B52-IU IC 40240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B52-IU NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-2NL-EV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W
VI-B3B-CU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W
VI-B3B-CU-S IC 40680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3B-CU-S NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTH-IZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W
VI-JTH-IZ-B1 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTH-IZ-B1 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTR-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VE-JTR-IY-F4 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JTR-IY-F4 NEW 99070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J1N-IW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W