Location : Home > V > V375B3V3T150B3
V375B3V3T150B3
Share on FacebookShare on Facebook
V375B3V3T150B3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D50K1K5 Potentiometers, Variable Resistors Adjustable Power Resistor RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 50W
D50K1K5 brenda@hon 98510 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PT6303N Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG 3.3V 3A ADJ ON/OFF VRT 12SIP
PT6303N 1 20000 2016+ TI/BB IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
VE-2NV-MV Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W
VE-BNY-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VE-BNY-MY-B1 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BNY-MY-B1 NEW 98010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWH-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W