Location : Home > V > V375B3V3C100BF
V375B3V3C100BF
RJ5EW101 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 100 Ohm 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 14 Turn Top Adjustment
RJ5EW101 Copal 12000 12+ TRIMMER 100 OHM 0.25W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor