Location : Home > V > V375B36C200BF3
V375B36C200BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V375B36C200BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B6R-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VE-B6R-MY-F2 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B6R-MY-F2 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-27Z-IX-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VI-27Z-IX-F2 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-27Z-IX-F2 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B74-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W
VI-B74-IW-S IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B74-IW-S NEW 78150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-26B-IY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W
VI-26B-IY-F1 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26B-IY-F1 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-26W-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VI-26W-IY-F3 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-26W-IY-F3 NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V110B36M200BL3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W
V110B36M200BL3 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V110B36M200BL3 NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-J5T-MA-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 6.5V 10W
MI-J5T-MA-S IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-J5T-MA-S NEW 82950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BNB-IU-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W