Location : Home > V > V375B2H100BN2
V375B2H100BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V375B2H100BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-230-IV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
VI-JT0-IZ-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W
VI-JT0-IZ-F2 IC 40950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT0-IZ-F2 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J13-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W
VE-J13-IY-F3 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J13-IY-F3 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J7M-EY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VI-J7M-EY-F2 IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J7M-EY-F2 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24A24E500BG Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 500W
V24A24E500BG IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V24A24E500BG NEW 98110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V28C3V3H50BF2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W
VE-24X-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W
VE-24X-IX-F3 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-24X-IX-F3 NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-26F-CV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W
VE-21F-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W
VE-21F-IX-F1 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21F-IX-F1 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWH-CZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W
VI-JWH-CZ-B1 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JWH-CZ-B1 NEW 78890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3M-CW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W
VE-B3M-CW NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B3M-CW IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B3M-CW NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JNW-EY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-JNW-EY-F1 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNW-EY-F1 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J7H-CZ Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W