Location : Home > V > V375B28H300BG2
V375B28H300BG2
Share on FacebookShare on Facebook
V375B28H300BG2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375B28H300BG2 375V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6563106303F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 28V 19mA Round with Domed Top Wire Leads - 6" (152.40mm)