Location : Home > V > V375B28H200BS2
V375B28H200BS2
Share on FacebookShare on Facebook
V375B28H200BS2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375B28H200BS2 375V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5-PAD Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Amber Diffused 120¡ã 8 V ~ 48 V 20mA Round with Flat Top, 9.70mm
PM5-PAD Bivar Inc 15000 n/a PNL MNT 605NM 25MCD AMBER Hongkong Inductors Limited
PM5-PAD IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM5-PAD NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5580201810F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 40¡ã 2.1V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)
58C12K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 2k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 4W Solder Lug