Location : Home > V > V375B28E200BF2
V375B28E200BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V375B28E200BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375B28E200BF2 375V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B0V-MX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W
VI-B0V-MX-S IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B0V-MX-S NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTF-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W