Location : Home > V > V375B24M200BS3
V375B24M200BS3
PTJ902-130F-502B1 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Push-Push, SPDT, With Detent 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTJ902-130F-502B1 Bourns 79400 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PTJ902-130F-502B1 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTJ902-130F-502B1 NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3310H-013-103L Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPDT 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins
3310H-013-103L BOURNS 1000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
3310H-013-103L BOURNS 1000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
3310H-013-103L BOURNS 31063 2014+ SMD ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
3310H-013-103L ROHS 61285 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3339H-1-201 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200 Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 4 Turn Top Adjustment
3339H-1-201 39526 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3339H-1-201 Electronics 27181 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3339H-1-201 STOCK 42930 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RJ13B200 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 20 Ohm 0.75W, 3/4W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ13B200 Copal 15000 12+ TRIMMER 20 OHM 0.75W HOOK SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor