Location : Home > V > V375B24H300BN2
V375B24H300BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V375B24H300BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375B24H300BN2 375V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-B3D-MX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W