Location : Home > V > V375B15T200BF2
V375B15T200BF2
Share on FacebookShare on Facebook
V375B15T200BF2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375B15T200BF2 375V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5583101001F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Red 200¡ã 2.1V Green, 1.8V Red 30mA Green, 40mA Red Round with Domed Top, 3mm (T-1)