Location : Home > V > V375B15C200BN2
V375B15C200BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V375B15C200BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375B15C200BN2 375V Input Mini Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5592501007F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Orange Diffused 60¡ã 1.9V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 14" (355.60mm)