Location : Home > V > V375B12C200BF3
V375B12C200BF3
Share on FacebookShare on Facebook
V375B12C200BF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6573009806F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Blue 12 V ~ 32 V 24mA Round with Flat Top, 17.80mm Wire Leads - 6" (152.40mm)