Location : Home > V > V375A5C400B3
V375A5C400B3
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-27X-MY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VE-22P-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W
VE-2TY-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VE-2TY-MY-F1 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-2TY-MY-F1 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J6P-IW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W
VE-J6P-IW-F3 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J6P-IW-F3 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-274-IX-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W
VE-B5K-IU Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W
VE-B5K-IU IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B5K-IU NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BT1-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W