Location : Home > V > V375A48M400BN
V375A48M400BN
VE-2NT-IY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VE-JNW-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W
VE-JNW-MY-S IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JNW-MY-S NEW 97810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JVK-IZ-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W
VE-JVK-IZ-S IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JVK-IZ-S NEW 98810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-23H-EU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W
VE-23H-EU-F1 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-23H-EU-F1 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BVT-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-BVT-IY NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BVT-IY IC 41100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BVT-IY NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B6R-IY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W