Location : Home > V > V375A15C600BN2
V375A15C600BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V375A15C600BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
V375A15C600BN2 375V Input Maxi Family DC-DC Converter Module 2000 VICOR 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6073132120F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red 6V 15mA Round with Flat Top, 6.40mm