Location : Home > V > V375A12M400BN2
V375A12M400BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V375A12M400BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VI-B3L-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W
VI-B3L-IX-F1 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B3L-IX-F1 NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-23X-MY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W
VI-23X-MY-F2 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23X-MY-F2 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1B-MW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W
VE-B1B-MW-B1 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-B1B-MW-B1 NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B1Y-MW-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W
VI-B1Y-MW-F3 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B1Y-MW-F3 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JT1-MW Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W
VI-JT1-MW IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT1-MW NEW 78750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JT1-MW IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JT1-MW NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTR-IY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W