Location : Home > V > V375A12C400B2
V375A12C400B2
Share on FacebookShare on Facebook
V375A12C400B2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5580201805 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 40¡ã 2.1V 25mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)
6792312333F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow 12V 30mA Solder Lug