Location : Home > V > V300C8M100BF2
V300C8M100BF2
PTV111-3417A-B0103 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
PTV111-3417A-B0103 Bourns 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PTV111-3417A-B0103 IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PTV111-3417A-B0103 NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-23T-MY-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W
VI-23T-MY-S IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-23T-MY-S NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-2TY-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W
VI-2TY-MY-F4 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-2TY-MY-F4 NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V375A12C600BS3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 600W
V375A12C600BS3 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V375A12C600BS3 NEW 77810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BNZ-CW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W
VI-BNZ-CW-B1 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNZ-CW-B1 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTL-CW-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W