V300C5T100B3 VICOR 57 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
V300C5T100BL VICOR 18 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
V300C5T100B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PDB183-GTR02-504A2 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer Push-Pull, DPDT 1 Turn Carbon 0.1W, 1/10W Solder Lug
PDB183-GTR02-504A2 Bourns 62000 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
PDB183-GTR02-504A2 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PDB183-GTR02-504A2 NEW 87550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-25Z-IX-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W
VI-25Z-IX-F3 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25Z-IX-F3 NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-J20-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W
VI-J20-MY-F1 IC 40220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-J20-MY-F1 NEW 87330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-25K-IV-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W
VI-25K-IV-S IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-25K-IV-S NEW 98370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-24H-CY-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W
VI-24H-CY-B1 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-24H-CY-B1 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTL-IY-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VI-JTL-IY-F2 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JTL-IY-F2 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B4M-IX Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W