Location : Home > V > V300C5C100B3
V300C5C100B3
V300A36M500BN2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W
V300A36M500BN2 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A36M500BN2 NEW 78370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-233-MV-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W
VE-23W-IV-F2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W
VE-23W-IV-F2 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-23W-IV-F2 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-21H-EU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W
VE-21H-EU-S IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-21H-EU-S NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MI-27V-IW-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVRT DC/DC 165VIN 5.8VOUT 100W
MI-27V-IW-F4 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MI-27V-IW-F4 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V375A8C300BF3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W
V375A8C300BF3 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V375A8C300BF3 NEW 78670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J7L-IY Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W
VE-J7L-IY NEW 87850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-J7L-IY IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J7L-IY NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BTM-IV-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 150W
VE-BTM-IV-F1 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BTM-IV-F1 NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JTJ-CY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W