Location : Home > V > V300C36T150BN2
V300C36T150BN2
Share on FacebookShare on Facebook
V300C36T150BN2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM5YD Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Yellow Diffused 45¡ã 2V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
PM5YD IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PM5YD NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RJ6X202 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 2k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
RJ6X202 Copal 11460 12+ TRIMMER 2K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ6X202 Copal 13300 12+ TRIMMER 2K OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd